Salling Group A/S

Media Planner & Buyer

Salling Group A/S, New York, New York, United States,

Opis stanowiska:Opracowywanie taktyki działania w mediach offline i online.Zakup kampanii w mediach offline i online, kontrola realizacji i analizy skuteczności prowadzonych działań.Współpraca z agencjami mediowymi, digitalowymi w zakresie zakupu mediów, produkcji materiałów kampanijnych, raportowania i realizacji założonych KPI.Przygotowywanie analiz grup docelowych, analiz konkurencji i analiz postbuy.Przygotowywanie rekomendacji i prezentacji na potrzeby wewnętrzne.Współpraca z bezpośrednimi partnerami mediowymi, ewaluacja ofert oraz negocjacja warunków zakupowych.Współpraca z innymi działami (m.in. commercial, trade marketing) w celu planowania i egzekwowania działań mediowych.Nasze wymagania:Doświadczenie w branży mediowej.Znajomość rynku mediów offline i online.Znajomość trendów i nowości w branży mediowej.Znajomość programów służących do planowania i zakupu kampanii mediowych (AdReal, Adexpret, mediapanel, GA4, BM, DV360 itd.).Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się.Umiejętność analitycznego myślenia.Znajomość branży retail mile widziane.Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym.Oferujemy:Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto.Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie.Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU.Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport.Świąteczne doładowania kart Pluxee.Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”).Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor.

#J-18808-Ljbffr